שעות פעילות :

ימים א'- ה' 8:00-19:00

כתובת:

רח' מרדכי בן הלל 9 ירושלים

טלפון:

02-5371010

OUR GALLERY

Sed erat libero, porta sed quam sed, vulputate tincidunt tortor.

סיפורי מטופלים

לאורך הדרך ועם הניסיון הרב שרכשנו במשך השנים, נאספו לא מעט סיפורי מטופלים מרגשים ומשמחים כאחד שאומרים הכל…..

מיקי כ. תל אביב

מיקי בשנות החמישים לחייו הגיע למרפאתנו במצב של חוסר יכולת ללעוס בשני צדי הפה. מצב זה, גרם לירידה משמעותית באיכות חייו וביכולתו להנות מאוכל ושתייה. בתחילת הטיפול מיקי היה סקפטי לגבי האפשרות שיחזור ללעוס בקלות וחייו יוחזרו אליו. צוות המרפאה כולו התגייס לטיפול במיקי ובמשך כשמונה חודשים הוא עבר טיפולים. כשלב משלים לטיפול עבר טיפולי אסתיקה בכדי שיוכל לחזור גם לחייך 🙂 כיום מיקי מגיע לביקורות מדי כמה חודשים במרפאתנו ומדווח כי איכות חייו השתפרה פלאים וכי הוא עדיין לא מאמין ומברך את המרפאה בכל פעם שהוא נוגס בשיניו.

חיים ר. ירושלים

חיים הגיע למרפאתנו עם הרס נרחב בלסת העליונה והתחתונה שנוצר כתוצאה מהזנחה של שנים רבות. ההזנחה נבעה מפחד מטיפולי שיניים. בנינן לחיים תוכנית טיפולים שכללה: שתלים בלסת העליונה והתחתונה וכן שיפוץ שיניים קיימות שניתן היה להצילם. הטיפול בשיניים נעשה ללא שימוש באמצעים חיצונים ומלאכותיים ונעשתה עבודה מדויקת ביותר בכדי לתת לחיים האת האפשרות להנות מהשיניים שניצלו לעוד שנים רבות ככל שניתן. לאחר טיפול של כחצי שנה (במקום טיפול של שנה!) חזר חיים ללעוס באופן מלא והרגיש בטוח ונוח עם שיניו.

סנדרה מ. בוסטון

סנדרה בשנות השישים לחייה הגיעה למרפאתנו לאחר שהייתה אצל כמה רופאי שיניים ולא חשה שקיבלה מענה עבור מצוקתה. נעשה טיפול בהרמת סינוס ע״י הגבהה של הפה. סנדרה דיווחה שאיננה לועסת בשני צדי הפה בצורה שווה וכי הלעיסה קשה לה. בנוסף היא לא הרבתה לחייך מפני שלא אהבה את מראה שינייה. 28 שתלים ומבנה כתרי זירקוניה בוצעו בפיה. בסיום התהליך, סנדרה חזרה ללעוס באופן תקין וכמובן לחייך 🙂

טלי מ. מודיעין

טלי בשנות העשרים לחייה הגיעה למרפאתנו עם בקשה לחזור לחייך! טלי שהתביישה בשינייה נהגה לשים את ידה על פיה בכל פעם שחייכה בכדי להסתיר את שינייה. שינייה הגיעו למצב בו הם היו כתוצאה משימוש במוצץ עד לגיל מאוחר יחסית. לאחר טיפול קצר שכלל סיתות שמונה שיניים קדמיות תחתונות וקדמיות תחתונות וכן כתרי זירקוניה למראה שיניים אחיד ומושלם החלה טליך לחייך ואיכות חייה השתפרה פלאים.

איילת מ. ירושלים

איילת בשנות החמישים לחייה הגיעה למרפאתנו לאחר שנים שבהם לא טופלה ע״י רופאי שיניים מתוך פחד עמוק. החרדה שליוותה את איילת בכל ביקור אצל רופא שיניים הביאה אותה למצב שבו: הלסת העליונה הרוסה לחלוטין: מתוך 14 שיניים 7 היו הרוסות לגמרי. ביצענו כתרים בכל השיניים ההרוסות וכן שימרנו את ה-7 הנותרות ובנינו עליהן גשר (ללא שתלים). במרפאתנו חשוב לנו ביותר לשמור על שיניים קיימות ולשקמם מאשר להכניס גורמים זרים לפה אלא אם כן זהו מצב של אין ברירה. איילת שהתמידה בטיפול זכתה לחזור ללעוס ולחייך והשתחררה מפחדיה מרופא השיניים.